Ucuz Paykasa Kart Fiyatları

0
16

En Uygun Fiyat Garantisini Veriyoruz , Fiyatlarımız Komisyonsuz Şekilde Sizlere Sunulmaktadır.


Online alışverişlerde en önemli esaslardan biri de ödemelerde az maliyetle daha fazla alışveriş yapmaktır. Tabi bunu yakalayabilmek için de bazı incelikleri bilmek ve zamanında takip etmek gerekiyor. Mesela indirimli kampanyaları sürekli olarak takip edenler, daha uygun fiyatlarla alışveriş yapabilmektedirler. Bunun haricinde bir de ödeme yöntemlerinde farklı seçenekleri inceleyenler de yine daha az maliyet ödeyerek alışveriş yapabilmektedirler. Ön ödemeli kart sistemlerinde de bu böyledir. Bazı kartlar, diğerlerinden daha uygun maliyetlerle satılabiliyor.


En çok Tercih Edilen Paykasa Kart Tipleri ve Fiyat Listesi


Kart Tipi Miktarı Fiyatı
Paykasa Kart 10 € 50 TL
Paykasa Kart 30 € 140 TL
Paykasa Kart 50 € 230 TL
Paykasa Kart 80 € 360 TL
Paykasa Kart 100 € 450 TL
Paykasa Kart 250 € 1.100 TL
Paykasa Kart 500 € 2.180 TL
Paykasa Kart 1.000 € 4.360 TL

Paykasa da bunlardan biridir. Fiyatları bakımından diğer kartlara göre daha uygun olan ön ödemeli kartlar ile dilediğiniz gibi alışveriş yapmanın keyfini yakalayabilirsiniz. 10, 20, 25, 50, 100, 200, 250 ve 500 Euro değerinde olan kartlar kur değerleri üzerinden hesaplanarak fiyatları belirlenir. Bu da fiyatların bazen değişken olmasına neden olabilir. Paykasa fiyatları konusunda müşterilerimize sunduğumuz indirimler sayesinde alışverişlerinizi daha uygun maliyetlerle tamamlayabilirsiniz.


Sürekli yenilikler yaparak müşterilerimize yardımcı olduğumuz firmamızda, Paykasa  fiyatları noktasında da piyasanın en uygun fiyatlarını sunuyoruz. Bu sayede alışverişler hem daha az maliyetle tamamlanıyor hem de daha keyifli hale geliyor. Ön ödemeli kart bayiliği konusunda uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız, herkesin kesesine uygun şekilde alışveriş yapmalarını kolaylaştırarak, sanal alışveriş dünyasında beklenenden çok daha fazlasına sahip olması için gerekli çalışmaları yapıyor. Paykasa  fiyatları ile en iyi alışveriş seçeneklerine sahip olmak için sitemizin canlı destek sayfasından detaylar hakkında bilgi alın.

Hemen Bir Paykasa Kart Sahibi Olmak için Tıklayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here