Kurumsal

2007 Yılında kurulan firmamız, geçmişten bu güne binlerce e-ticaret sitesinin kurulumunda, gelişmesinde ve başarıyı yakalamasında katkıda bulunmuştur. Son 10 yıldır Dijital ödeme sistemleri konusunda Ar-Ge çalışmaları yapmakta ve now-how olarak ön ödemeli kart sistemlerini geliştirme, satışını yapmakta ve kullanıcılarına destek vermektedir.

Her yeni güne yeni bir güvenlik ve geliştirme sistemi ekleyerek siz değerli müşterilerimizin internette güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmesi adına ürünler ve yazılımlar geliştirmekteyiz. Son yıllarda Paykasa Kart olarak, alışveriş sitelerinde yada online oyun sitelerinde gördüğünüz ödeme yönteminin satışını, geliştirilmesini ve desteğini vermekteyiz. 7/24 Canlı destek ekibimiz ile Paykasa Kart kullanıcılarından gelen taleplere yanıtlar veriyor, soru ve sorunlarını ücretsiz çözümlüyoruz. Paykasa kart dışında diğer ön ödemeli kartlar konusunda da, yine geliştirme ve güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sadece ön ödemeli kartlar değil, güvenlik tarafında da olumlu geliştirmeler sağlıyoruz. Kötü niyetli insanların canlarını sıkan şifrelenmiş ve sadece bizim tarafımızdan üretilen pin numaraları ile hem sizin gizliliğinizi hem de güvenliğinizi kontrol altında tutuyoruz. Her hangi bir program yada web sitesi ile şifreleme sisteminin kırılması mümkün değildir. Kredi kartı ve kimlik bilgilerinizin çalışması gibi sorunların önüne geçebilmek adına Paykasa Kart’ ı geliştirdik