Paykasa Nedir?

4
57

Paykasa Nedir ?

Online alışveriş sektöründe, ön ödemeli para yatırma ve çekme yöntemlerinden biridir. Paykasa firması tarafından 16 haneli olarak üretilen şifreli pin numarası ile oyun sitelerinde hesabınıza para yükleyebilirsiniz. Alışveriş dünyasında özellikle sanal sektörde son zamanlarda adına çokça rastladığımız bir alışveriş tipi olarak paykasa kart ile alışveriş yapma seçeneğini hepiniz görmüşsünüzdür. Hemen hemen her sanal alışveriş sitesinden yaygın olarak görülen paykasa kart ile ilgili çok fazla da soru gelmeye başladı. En çok sorulan sorulardan biri “ Paykasa kart güvenilir midir ? ” sorusudur. Bunun gibi çok sayıda sorulan soruları cevaplamaya başlamadan önce Paykasa kart nedir? Öncelikle bunu açıklamaya çalışacağız.


Nasıl Kullanılır ?

Paykasa Sanal ortamda yapılan alış verişlerin en güvenilir hale getirilmesi için tasarlanan bir sistemdir. Bu sistemin kullanımı oldukça basittir. 19 haneden oluşan bir kod alarak sanal ortamda yaptığınız alışverişlerin ödemelerini tamamlayabilirsiniz.  Yapmış olduğunuz ödemelerde kişisel bilgilerinize gizli kalır ve  kredi kartınızın bilgilerinin çalınmasının önüne geçebilirsiniz. Sitemizden aldığınız kod ile internet üzerinden yapmış olduğunuz ödemeleri tamamlaya bilmeniz için kredi kartı numarası yerine geçmektedir. Canlı destek bölümünde bağlanarak Paykasa Fiyatları hakkında yada Paykasa kullanımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Güvenilir Mi?

PİN kodu ile desteklenen bir yapılanmaya sahip olduğundan dolayı, kişilerin herhangi bir bilgisinin yayılması gibi durumların söz konusu olması imkânsızdır. Örnek verilecek olursa, kazı konuş kontör kartlarının birebir aynı mantığı ile üretilmektedir. Yani kullanıldıktan sonra herhangi bir saklama gereğine kapılmadan kartı atabilirsiniz. Dolayısı ile insanlar paykasa kart ile alışveriş yaparken, gözlerinin arkada kalmasına gerek kalmayacak. Huzur ve güvenli alışverişin adresini arayanlar için getirilen en iyi çözümlerden biri paykasa karttır.

Alışverişi kolaylaştıran ve ayrıcalıklarıyla beklediğinizden çok daha fazlasını elde etmenizi kolaylaştıran paykasa kart ile güvenli alışveriş yapmanın keyfini yaşamak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.


Paykasa Neden Kullanılmalı ?

  • Gönül rahatlığıyla güvenilir bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.
  • Paykasa Sanal ortamda en güvenilir ödeme yöntemidir.
  • Kredi kartı ekstrenize yapmış olduğunuz ödemeler yansımaz.
  • Kişisel bilgilerinizi paylaşmak istemediğiniz zamanlarda Paykasa kullanmalısınız.
  • Yurt dışı ödemelerinizde kişisel bilgileriniz gizli kalır.

Paykasa hakkında merek ettiğiniz bütün sorular için  Paykasa SSS sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Hemen Bir Paykasa Kart Sahibi Olmak için Tıklayın!


 

TEILEN
Önceki İçerikYüksek Kur ile Paykasa Kart Bozdurma

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here