Paykasa Sık Sorulan Sorular

1
25

Paykasa Hangi Sitelerde Geçerlidir?

  • Paykasa online oyun oynayabileceğiniz tüm oyun sitelerinde geçerli olmaktadır. Oyun oynayacağınız sitelerinde genelde, en alt kısımlarında geçerli olan ön ödemeli kartların logoları olmaktadır. Eğer Paykasa Kart logosu orada mevcutsa, sitede geçerli olduğu anlamına gelmektedir.

Paykasa Kart Adresime mi Gönderiliyor?

  • Paykasa Kart sanal, ön ödemeli bir kart olduğundan, satın aldığınız tutar kadarlık kart, talep etmiş olduğunuz mail adresine 16 haneli bir pin numarası olarak ulaşmaktadır. Adresinize kredi kartı şeklinde bir kart gönderilmemektedir.

Paykasa Kart Kullanım Süresi Varmı?

  • Firmamız dahil olmak üzere hangi siteden alırsanız alın, Paykasa Kart kullanım süresi 1 yıllıktır. 1 yıl içerisinde kullanmadığınız taktirde kart, kullanım dışı kalacaktır.

Paykasa Kart Fiyatları Neden Sürekli Değişiyor?

  • Paykasa fiyatları, Merkez bankasına bağlı olarak Euro anlık kur değerlerine göre belirlenmektedir. Bu nedenden dolayı tüm sitelerde farklı, güncel olmayan fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. En güncel fiyat listesine ulaşmak için sitemizin sağ alt kısmında bulunan Canlı Destek, bölümünden müşteri temsilcilerimizden talep edebilirsiniz. Alacağınız tutara göre ekstra iskontolar ve hediyeler verilmektedir.

Paykasa Kart Nasıl Satın Alabilirim?

  • Paykasa satın al sayfamızdan online satın alabilirsiniz. Yine sitemiz üzerinde sağ alt bölümde bulunan canlı destek üzerinden yada iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan müşteri hizmetlerimiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Hangi Bankaları Kullanarak Paykasa Kart Satın Alabiliyorum?

  • İletişim sayfamızdan telefon numaralarımız üzerinden yada sitemizde bulunan Canlı Destek bölümünden bizlere ulaşarak çalıştığımız bankalara ulaşabilir. Gerekli ödemeyi gerçekleştirdikten sonra pin numaranızı alabilirsiniz.

Paykasa Kart Kullandığımda, Ek bir Ücret Alınıyor mu?

  • Paykasa kartı kullanacağınız sitenin kullanım ve ödeme koşullarına göre değişim göstermektedir. Fakat ağırlıklı olarak hiçbir sitede Paykasa kullandığınızda ekstra bir kesinti yapılmamaktadır.

Paykasa Kart Ne Kadar Güvenilir Bir Sistemdir?

  • Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her geçen gün gelişen şifreleme yöntemleri ile son sistem şifreleme teknikleri ve yazılımları kullanılarak üretilen pin numaraları kesinlikle benzersizdir. Bu nedenden dolayı kopyalanması yada kırılması mümkün değildir.

Paykasa Kart ve Gizlilik

  • Paykasa kart kullanacağınız sitede herhangi bir kredi kartı yada banka bilgisi paylaşmadan sadece pin numaranız ile hesabınıza para yükleyebiliyorsunuz. Bu sistemin size sağladığı en büyük avantaj kişisel hesap bilgilerinizin güvenliği ve gizliliğidir. İnsanların Paykasa Kartı tercih etmesindeki en büyük nedenlerden biri ise budur. Kredi kartı güvenliği riskini almadan, gönül rahatlığı ile internet üzerinden oyun oynayabilir yada alışveriş yapabilirsiniz.

Hangi Ödeme Yöntemi ile Masrafsız Paykasa Kart Alabilirim.

  • Siz değerli müşterilerimize, minimum maliyet ile maksimum değerde paykasa kart satın almanız için sürekli bankalar ve altyapımızı geliştirmekteyiz. Sizlere tavsiyemiz Paykasa kart alırken internet bankacılığı üzerinden, havale yöntemi ile ödeme gerçekleştirmenizdir. Bu yöntem ile bankaların hepsi 1 tl havale yada eft ücreti kesmektedir. Kartsız ödeme yapmak isterseniz bankaların sizlerden 3 ile 4 tl arasında değişen rakamlarda kesinti yapıyor olması.

Günümüzde en çok kullanılan ödeme yöntemlerinden biri haline gelen paykasa kartı hakkında sık sorulan sorular genel olarak kartın güvenirlik derecesidir. Aslına yurt dışında uzun zamandır kullanılan ancak ülkemize girişi yakın zamanlarda gerçekleşen ve kısa sürede yaygınlaşan paykasa kartı hakkında sorulan güvenlik sorularını birkaç adımda cevaplamak mümkündür. Mesela kullanıcıların en çok merak ettikleri güvenirlik sorusuna yanıt vermekten başlayabiliriz.


Paykasa kartın güvenirliği son derece sağlamdır. Tek sefer kullanım özelliğine sahip olmasından dolayı kullanıcının kişisel bilgilerinin başka bir yerde kullanılması imkansızdır. Alışveriş sonrasında kartın kendini otomatik bloke etmesinden dolayı herhangi bir sıkıntı yaşamadan alışverişi tamamlamak mümkündür. Bununla birlikte alışveriş sonrasında ürünün elinize geçmesi de kolaylıklardan biri olarak değerlendirilebilir. Paykasa kartı satın alma sorularının da sıklıkla sorulduğu bir gerçektir. Paykasa kartı satın almak oldukça basittir. Yaygın olarak hizmet veren ve özellikle internet dünyasında yetkili bayiliklerinin bulunması işlemlerde yapılacak kolaylıkları sunması açısından oldukça etkilidir. Yetkili bayiliklerin lisanslı olmasından dolayı kart alımında herhangi bir sıkıntıya düşmeme durumunun da olması ayrıca kullanıcılar açısından güven noktasında herhangi bir şüphenin duyulmaması açısından önemlidir.

Paykasa sık sorulan sorular arasında yer alan bir diğer soru da paykasa kartı ne kadar miktarda alınabilmesi hakkındadır. Yine bu soruya cevap vermek mümkündür. Paykasa sisteminin belirlediği miktarlarda dilediğiniz kadar kart satın alma imkanına sahip olabilirsiniz. Ancak aldığınız zaman ihtiyacınız kadar almanız önemlidir. Aksi taktirde hesabınızda kalan parayı aktarım işleriyle uğraşmak zorunda kalırsınız ki bu da ekstra bir maliyet olarak karşınıza çıkar.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here