Yasal Uyarı

PaykasaKart.org web sitesine yönelik yasal uyarılar:

  • PaykasaKart.org internet sitesinde bulunan tüm içerik ve bilgiler PaykasaKart.org tarafından güvenilir olduğunu bildiği kişi ve kurumlardan alınarak detaylandırılmış ve sizlere sunulmuştur.
  • PaykasaKart.org internet sitesinde bulunan tüm bilgi, görüş ve içerikler sadece bilgilendirme amaçlı hazırlanmış oluo, hiçbir şekilde ve suret ile veya satış teklifi amacı ile değerlendirmemelisiniz. Bu nedenden dolayı ziyaretçilerinizin, sitede geçen bilgi ve görüşleri kaynak göstererek işleme başlamadan önce müşteri hizmetlerimizden canlı olarak bilgi alıp ondan sonra işleme başlamalıdırlar.
  • PaykasaKart.org üçüncü kişi ve güvenilir bilirkişilerden talep edilen ve internet sitesinde bulunan tüm içeriğin doğru, tam ve değiştirilemez olduğunu garanti edemez. Sitemizde bulunan tüm bilgi ve belgelere dayalı olarak aldıkları kararlar kendilerini bağlamakla birlikte kesinlikle Paykasakart.org internet sitesini sorumlu tutulamaz.
  • Sitemiz Yer alan bilgilerden dolayı, ortaya çıkabilecek, doğrudan veya dolaylı zararlardan ötürü PaykasaKart.org kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Sitemizi ziyaret eden okuyucuların, Paykasakart.org internet sitesine giriş yapması veya herhangi bir veriyi kullanması durumunda, yukarıda listelemiş olduğumuz koşulların tamamını kabul ettiği anlamına gelmekle birlikte, PaykasaKart.org gerek bu yasal ve uyarılarımızda yer alan koşulları ve hükümleri, gerekse de internet sitesinde bulunan tüm içerik, görüş ve bilgiyi önceden bir ihtara gerek bırakmaksızın değiştirme ve yenileme hakkına sahiptir.

Yer sağlayıcı: PaykasaKart.org (Yer Sağlayıcı Belge No: 578)

Yetkili Denetim Organı: Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK)
Telefon: 444 55 65